Ankara Ünlü Boşanma Avukatı

Ankarada avukatlik meslegini icra edenler bol sayida vardir. Ancak çok iyi bir hukukçu bulmaniz yalnizca fevkalade iyi bir arama sayesinde mümkün olabilir. Sebebiyse kimi avukatlara güven duymak bayagi zordur.Avukatlar genel olarak bosanma davalarina bakan avukatlar,icra davalarina bakan hukukçular,ceza avukatlari ve bilisim avukatlari olarak ayrilabilir. Lakin hukuk alaninda baska uzmanlik alanlari da mevcuttur.Bosanma davalarina bakan avukatlar örnek olarak verirsek bosanmayla ilgili gerektiginden fazla kanun maddesini biliyor olmak yükümlülügündedirler.Ayrica iyi bir avukat bulmanizda kafi degildir. Hukukçunun buna ek olarak ugrastigi alanda uzman olmasi da gereklidir. Bahsettigim seyi hukukçunun daha önceki kazandigi davalardan anlamak mümkündür. "Ankarada iyi bilisim avukati" yandexte bol miktarda aranilan bir kelime gurubudur. Buna ek olarak "en iyi ceza avukatlari ankara" sözcükleri de fazla aranan sözcüklerdir.

Türkiyemizde özellikle çok görülen davalardan sayilan bosanma davalari Ankara avukatlari yardimlariyla son derece uzman bir biçimde ilerlemektedir. Basvuran kisilerin bosanma davalarini gerek maddi hem de manevi biçimde en karli sekilde atlatmalarini saglayan bosanma avukatlari özellikle nizali bosanma davalarinda bosanma davasi açmis çiftler arasinda bir anlasma alani saglamak için çabalamaktadirlar. Bu sebeple eger kocanizla nizasiz bir biçimde Burada bosanamiyorsaniz, kati bir sekilde bosanma konusunda kompetan bir avukatin yardimlari ile bosanma davasi sürecinizi sonuçlandirmalisiniz.
Son zamanlarda sik rastlanilan davalar bilisim hukuku davalaridir. Bu sebeple bilisim davalarinda tecrübeli hukukçulara ihtiyaç artmistir. Ama tecrübeli bir bilisim suçu avukati edinmek zordur. Zira bilisim davasi avukati miktari çok degildir.

Bosanma davasi iki sekilde açilabilir. Eger yanlar evlilige son verme konusunda anlasirsa aile mahkemesine müracaat etmeleri halinde anlasmali sekilde evliligi sonlandirabilirler. Anlasmali sekilde bosanmanin gerçeklesmesi için evliligin minimum bir sene sürmüs olmasigerekmektedir. Eger evlilik hayati bir seneden az devam etmis ise esler anlasmali olarak bosanmak amaciyla basvuruda bulunamazlar. Bu durumda çekismeli biçimde basvuruda bulunmak zorundadirlar. Anlasmali biçimde evliligi bitirmek için mahkemeye bir anlasmali bosanma mutabakat metni sunmalari gereklidir. Bu mutabakat metninin bir anlasmali bosanma avukati araciligiyla hazirlanmasi faydali olacaktir. Daha sonra taraflar hakim karsina çikmali ve anlasmali bosanma protokolünü kabul ettiklerini beyan etmelidirler. Çekismeli olarak ayrilmak için bir bosanma gerekçesine ihtiyaç bulunmaktadir. Bu ayrilma gerekçesinin hakim tarafindan kabul edilebilir olmasi gerekmektedir. bunun yaninda evlilige son verme nedeninin kanitlanmasi lazim gelir. Bosanma davasinda davayi açan es bosanma gerekçelerini her türlü kanitla ispatlayabilir. Örnegin fotograflar delil olarak kullanilabilir. Çekismeli ayrilma davasi fazlaca uzun sürmektedir. Davayi kisaltmak için bir avukattan yardim istenmelidir.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ankara Ünlü Boşanma Avukatı”

Leave a Reply

Gravatar